pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

22 468 10 88

pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

Absolwentka studiów magisterskich Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

Jako fizjoterapeutka cenię sobie możliwość niesienia pomocy, płynącą z tego satysfakcję oraz niekończącą się możliwość rozwoju. Krótko mówiąc, fizjoterapia to przede wszystkim moja pasja!
Każdy pacjent jest dla mnie nową i inną historią, dzięki czemu dobór leczenia w mojej pracy jest zawsze indywidualny, zależny od potrzeb oraz oczekiwań danego pacjenta.
Moim nadrzędnym celem współpracy jest uwolnienie pacjenta od męczących go dolegliwości, ponadto propaguje aktywny tryb życia oraz naukę zdrowych nawyków ruchowych, które wraz z terapią odmieniają życie na nowo.

W swojej pracy stosuje elementy masażu tkanek głębokich, pinoterapii, terapii manualnej, rozluźniania powięziowego oraz treningu funkcjonalnego.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach, konferencjach oraz sięgając po najnowsze doniesienia naukowe, które są podstawą skutecznego leczenia.

Poza światem fizjoterapii staram się jak najwięcej podróżować, a zwłaszcza po terenach górskich. Czytam w nadmiernej ilości książki o tematyce samorozwoju do muzyki Hansa Zimmera. A gdy nie mam siły na czytanie lub pieniędzy na podróżowanie to pozostaje wierną fanką wszystkich filmów Christiana Bale’a, Gry o Tron, a ostatnio Rodu Smoka.

Antonika Halik fizjoterapeuta