pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

22 468 10 88

pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

Kiedy warto umówić się na wizytę do ortopedy?

Z wizytą u lekarza ortopedy nie warto czekać. Kiedy dolegliwości bólowe utrzymują się zbyt długo można pogorszyć stan swojego zdrowia. Dlatego im szybciej udamy się do lekarza tym bezpieczniej dla nas.

Czym zajmuje się lekarz ortopeda?

lekarz-ortopeda

Ortopedia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem układu ruchu. Lekarz ortopeda ma rozległą wiedzę na temat budowy kostno- mięśniowo- więzadłowej naszego aparatu ruchu.

Czy lekarz ortopeda zna się na nerwach obwodowych?

Od lekarza ortopedy wymagana jest obszerna wiedza z zakresu anatomii, fizjologii ruchu, biomechaniki czy patologii. W tych wszystkich zakresach nerwy obwodowe są niezwykle istotne. Lekarz ortopeda musi posiadać również na ich temat wiedzę.

Czy na wizytę do ortopedy w NZOZ Rehmedicon muszę zabrać inne badania?

Jeśli wybierasz się na samo badanie USG nie przynoś ze sobą innych badań. Jeśli jednak zapisałeś się na konsultację lub PAKIET zawsze dobrze zabrać ze sobą poprzednie badania. Lekarz na ich podstawie może porównać jak szybko postępuje choroba.

Na co mogę zapisać się w NZOZ Rehmedicon do ortopedy?

ból-kolana

W NZOZ Rehmedicon ortopedzi prowadzą konsultacje ortopedyczne, wykonują USG ortopedyczne, iniekcje około i dostawowe. Możesz również przyjść na konsultacje dotyczącej ewentualnej operacji. Lekarz z chęcią odpowie na nękające Cię pytania.

Byłem u lekarza i jestem bardzo zadowolony gdzie mogę wystawić mu opinię?

radość

Jeśli byłeś u naszego ortopedy i chcesz go polecić wystawiając mu opinię to będzie to bardzo miły gest, który lekarzowi i nam sprawi wiele radości.

Jeśli chcesz wystawić opinię to zachęcamy do wystawiania jej na profilu lekarza na „znany lekarz” link jest „podpięty” przy każdym lekarzu w zakładce ZESPÓŁ. Oraz na profilu przychodni w GOOGLE pod linkiem https://g.page/rehmedicon_Warszawa_Bielany?gm. Dziękujemy to wiele dla nas znaczy.

Czy na badanie potrzebuje skierowanie?

Nie! Do naszych specjalistów nie potrzebujesz skierowania na badania.