pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

22 468 10 88

pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

Czym zajmuje się lekarz sportowy?

lekarz- sportowy

Lekarz sportowy zajmuje się diagnozowaniem kontuzji i schorzeń powstałych w czasie uprawiania sportu. Do kompetencji lekarza należy ocena czy dziecko lub dorosły może uprawiać wybrany sport a jego organizm jest gotowy na podjęcie wysiłku wynikającego z danej dyscypliny.

Kiedy skorzystać z porady lekarza medyczny sportowej?

Warto lekarza medycyny sportowej odwiedzić kiedy twoje dziecko chce rozpocząć przygodę ze sportem. Lekarz oceni w jakim kierunku powinien iść wysiłek w czasie treningów.

Kiedy w czasie uprawiania sportu dojdzie do kontuzji najlepiej niezwłocznie zaczerpnąć konsultacji lekarza medycyny sportowej.

Czy lekarz sportowy leczy tylko sportowców?

sport

W naszej poradni za medycynę sportową odpowiada dr Wojciech Hytroś. Pan doktor przyjmuje nie tylko sportowców.

 

Czy jak uprawiam sport amatorsko lekarz sportowy mi pomoże?

Oczywiście! Co więcej lekarz zajmujący się medycyną sportową może udzielić cennych wskazówek w zakresie oceny wydolności, planów treningowych i prowadzenia rehabilitacji czy odnowie biologicznej. Nie tylko w sporcie wyczynowym.

Czy Pan doktor Wojciech Hytroś prowadzi badania okresowe u młodzieży?

skok

Tak! Do Pana doktora można zgłosić się z młodym zawodnikiem w celu otrzymania orzeczenia potrzebnego do przedstawiania w klubie sportowym.

lekarz Wojciech Hytroś to specjalista II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii oraz specjalista II stopnia w dziedzinie medycyny sportowej.

Był również Wieloletnim lekarzem Kadry Narodowej w boksie i pływaniu. W 2006 roku uzyskał tytuł lekarza olimpijskiego. Uczestnik-członek ekipy polskich sportowców w czasie Olimpiad w Londynie 2012 i Rio de Janerio 2016.

A do tego wszystkiego to bardzo oddany pacjentowi lekarz, który ma wielką cierpliwość i chętnie tłumaczy poruszane zagadnienia jakie powstają w trakcie konsultacji.

Rejestracja
HYDRODEKOMPRESJA Warszawa | Rehmedicon
 
ul. Lisowska 23 
01-820 Warszawa 
e-mail: rehmedicon@rehmedicon.com
Tel: 22 468 10 88

👇 tu nas znajdziesz