pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

22 468 10 88

pon-pt 8:00-20:00

ul. Lisowska 23, Warszawa

Kiedy dosięgnie Cię kontuzja lub ból niewiadomego pochodzenia w obrębie barku to znak, że potrzebujesz wykonać badanie USG. Badanie USG jest bezbolesne i niedrogie w NZOZ REHMEDICON to koszt 180 zł. Pamiętaj, że dzięki szybkiej diagnostyce jesteś w stanie skrócić czas i koszty leczenia!

Lekarz ortopeda wykonujący badanie USG stawu barkowego ma wgląd w tkanki miękkie i może w czasie diagnostyki szybko i precyzyjnie określić przyczynę bólu barku.

W NZOZ REHMEDICON dostaniesz rzetelny opis wykonanego badania i jeśli okaże się, że potrzebne jest leczenie, możesz skorzystać z konsultacji u lekarza, który wykonywał badanie USG.

Koszt konsultacji to 170 zł. Możesz również zapisać się na PAKIET za 280 zł

Jak przygotować się do badania USG barku?

Jedyne, o czym musisz pamiętać, to włożenie wygodnej koszulki, którą do badania szybko i bezboleśnie możesz zdjąć. Jeśli zapisałeś się na PAKIET, weź ze sobą wcześniejsze wyniki, jeśli takie posiadasz.

Samo badanie jest nieinwazyjne, bezbolesne i twa kilka – kilkanaście minut. Doświadczenie lekarza ma znaczenie! Dlatego w NZOZ REHMEDICON jesteś pod opieką doświadczonych lekarzy ortopedów!